Ons team

Een dynamisch team van bevlogen mensen, die samen de wereld van morgen beter willen maken. Dit zijn onze mensen, we stellen ze graag aan je voor.

Filters

Alain Dirven

Docent-onderzoeker
T: 088 – 525 70 49
E: aym.dirven@avans.nl

Amarante Böttger

Lector Nieuwe Materialen en hun Toepassing
T: +31885258284
E: aj.bottger@avans.nl

Andries van Dongen

Onderzoeker
T: +31885257571
E: ah.vandongen@avans.nl

Angela Verhagen-Braspennincx

Docent-onderzoeker
T: 088-5256189
E: acj.verhagen-braspennincx@avans.nl

Angèle Geerts

Docent-onderzoeker
T: +31885256449
E: asam.geerts@avans.nl

Annemiek de Bruijn

Docent-onderzoeker
T: +31885256024
E: aj.debruijn1@avans.nl

Annemieke Wolthuis

Senior onderzoeker
T: +31885250495
E: a.wolthuis@avans.nl

Annette Zonnenberg

Communicatie en Marketing

Anouk Smeenk

Onderzoeker
T: +31885258059
E: a.smeenk@avans.nl

Ayten Üstüner

Docent-onderzoeker
T: +3188 525 66 90
E: a.ustuner@avans.nl

Barbera Goossens

Senior managementassistent
T: +31885258380
E: bsm.goossens@avans.nl

Bart Claes

Lector Transmuraal Herstelgericht Werken
T: +31885256771
E: b.claes@avans.nl

Ben Kokkeler

Lector Digitalisering en Veiligheid
T: +31885258724
E: bjm.kokkeler@avans.nl

Bram van der Veer

Extern kenniskringlid

E: b.vanderveer@s-hertogenbosch.nl

Charlot Lugtigheid

Docent-onderzoeker
T: +31885258775
E: Ce.lugtigheid@avans.nl

Christiaan Robbe

Docent-onderzoeker
T: +31885257264
E: wac.robbe@avans.nl

Cyril Tholen

Extern kenniskringlid

E: cyriltholen@gmail.com

Dennis Molendijk – van den Hengst

Onderzoeker
T: +31885257914
E: d.molendijk@avans.nl

Désiré Palmen

Docent-onderzoeker
T: 088 - 525 72 15
E: dgc.palmen@avans.nl

Diana Kaddouri-Tedeschi

Onderzoeker
T: +31885257164
E: ae.tedeschi@avans.nl

Diana Marijnissen

Docent-onderzoeker
T: 088 - 525 66 57
E: d.marijnissen@avans.nl

Eefje Hendriks

Onderzoeker
T: 088-5257521
E: e.hendriks3@avans.nl

Ella Braat – Eggen

Docent-onderzoeker
T: 088 - 525 81 69
E: pe.braat-eggen@avans.nl

Ellen van den Kieboom – Bolluyt

Docent-onderzoeker
T: +31885256529
E: e.bolluyt@avans.nl

Ellis van Akkerveeken

Docent-onderzoeker
T: 088 - 525 57 15
E: e.vanakkerveeken@avans.nl

Elsbeth Kamphuis

Docent-onderzoeker
T: +31885256962
E: eb.kamphuis@avans.nl

Erik Nicolai

Docent-onderzoeker
T: +31885256378
E: ej.nicolai@avans.nl

Esger ten Thij

Onderzoeker
T: +31885257598
E: e.tenthij@avans.nl

Femke van Seeters

Fenna Rooijakkers

Docent-onderzoeker
T: 088 - 525 32 14
E: f.rooijakkers1@avans.nl

Fred Bon

Extern kenniskringlid
T: +31885258481
E: a.bon@avans.nl

Gerard Harkema

Docent-onderzoeker
T: 088-5258894
E: ga.harkema@avans.nl

Gerben Krielaart

Kenniskringlid
T: +31885259038
E: gp.krielaart@avans.nl

Gert-Jan Rijckenberg

Kenniskringlid

Glenn van den Akker

Docent-onderzoeker
T: 088- 525 28 33
E: gtm.vandenakker@avans.nl

Guillaume Beijers

Extern kenniskringlid

E: wmeh.beijers@avans.nl

Hanneke Bierbooms

Docent-onderzoeker
T: 088-5257850
E: h.bierbooms@avans.nl

Henk Spies

Lector Mind the Gap
T: +31885257642
E: hj.spies@avans.nl

Ilja Otjens

Onderzoeker
T: +31653513467
E: icaa.otjens@avans.nl

Imane Chentouf

Projectmedewerker
T: +31885257820
E: i.chentouf@avans.nl

Ines Bendoumou

Docent-onderzoeker
T: +31885259322
E: i.bendoumou@avans.nl

Inge Brattinga

Docent-onderzoeker
T: 088-5256534
E: imj.brattinga@avans.nl

Ingeborg de Vries

Senior managementassistent
T: +31885257880
E: ing.devries@avans.nl

Ingrid Janssen

Lector Duurzaam Gebouwde Omgeving
T: +31885250578
E: ii.janssen@avans.nl

Jaap Klink

Extern kenniskringlid
T: 088-5250958
E: j.klink@avans.nl

Jaap van Vliet

Extern kenniskringlid

E: jaapavanvliet49@gmail.com

Jack van Schijndel

Onderzoeker
T: 088-5258268
E: jam.vanschijndel@avans.nl

Jan Oostindie

Docent-onderzoeker
T: 088 - 525 75 38
E: jac.oostindie@avans.nl

Jan Otten

Extern kenniskringlid
T: 06 - 26 05 28 39
E: jan@publicsafetyinnovation.eu

Janine Janssen

Lector Geweld in Afhankelijkheidsrelaties
T: +31885259240
E: jhlj.janssen@avans.nl

Jenny van den Broeke

Docent-onderzoeker
T: +31885256785
E: j.vandenbroeke@avans.nl

Jesper Bongers

Docent-onderzoeker
T: 088 - 525 59 95
E: jfh.bongers@avans.nl

Jimmy Maan

Senior onderzoeker
T: 088 - 525 78 69
E: j.maan@avans.nl

Joep Harmsen

Docent-onderzoeker
T: +31885257483
E: j.harmsen@avans.nl

Johan Koot

Docent-onderzoeker
T: +31885255884
E: jm.koot@avans.nl

Jonas Stuurman

Senior onderzoeker
T: 06 - 10 73 32 41
E: jj.stuurman@avans.nl

Julia Moore

Kenniskringlid

Julien van Ostaaijen

Lector Recht & Veiligheid
T: +31885255842
E: jjc.vanostaaijen@avans.nl

Karlijn Juncker

Coördinator bedrijfsvoering
T: +31885259210
E: ka.juncker@avans.nl

Katrien van Bergen

Docent-onderzoeker
T: 088 - 525 89 24
E: k.vanbergen-bots@avans.nl

Kim Geurtjens

Senior onderzoeker
T: 088 - 525 05 80
E: kcp.geurtjens@avans.nl

Koen van Beurden

Docent-onderzoeker
T: 088 – 525 73 81
E: k.vanbeurden@avans.nl

Koen Vossen

Docent-onderzoeker
T: 0621690198
E: Km.vossen@avans.nl

Lenke Balogh

Extern kenniskringlid

E: ld.balogh@avans.nl

Leonie Bakker

Extern kenniskringlid

E: lm.bakker1@avans.nl

Liesbeth Faas

Verbindingsregisseur
T: +316 23442071
E: lm.faas@avans.nl

Lisette Klaassen

Senior managementassistent
T: +31885256449
E: e.klaassen-smedema@avans.nl

Loes Dontis – van Bommel

Senior managementassistent
T: +3188 5259323
E: la.dontis-vanbommel@avans.nl

Lucas van de Akker

Onderzoeker
T: +31885257130
E: ls.vandenakker@avans.nl

Luisa Decker

Docent-onderzoeker
T: 088 - 525 94 67
E: l.decker@avans.nl

Maaike Dautzenberg

Docent-onderzoeker
T: +31885258759
E: mgh.dautzenberg@avans.nl

Maaike Miedema

Senior onderzoeker
T: +31885258836
E: mi.miedema@avans.nl

Maarten Dijk

Docent-onderzoeker

E: mc.dijk@avans.nl

Maarten Rutten

Docent-onderzoeker
T: 06 – 12 95 07 58
E: mej.rutten@avans.nl

Maarten van Veen

Extern kenniskringlid

E: Maarten.van.veen@Eindhoven.nl

Madeleine Brooijmans

Senior managementassistent
T: +31885250446
E: mjc.brooijmans@avans.nl

Mariëlle Vinckx-Tuinder

Senior onderzoeker
T: 088 – 525 58 28
E: me.vinckx-tuinder@avans.nl

Marijn Peperkamp

Docent-onderzoeker
T: +31885259339
E: m.peperkamp1@avans.nl

Marius Monen

Senior onderzoeker
T: +31885256954
E: m.monen1@avans.nl

Marjolein de Winter

Docent-onderzoeker

E: m.dewinter@avans.nl

Mark Meeuwenoord

Docent-onderzoeker
T: 088-5258854
E: cmj.meeuwenoord@avans.nl

Meijze Sweere

Onderzoeker
T: +31641502572
E: m.sweere@avans.nl

Michelle Wismans

Extern kenniskringlid

E: m.wismans1@avans.nl

Michiel Smits

Docent-onderzoeker
T: 088 – 525 81 29
E: mwm.smits@avans.nl

Miranda Rotmensen

Docent-onderzoeker
T: 088 - 525 64 09
E: bm.rotmensen@avans.nl

Monique Voet

Docent-onderzoeker
T: 088 - 525 91 54
E: maj.voet@avans.nl

Morena Brouwers

Communicatie en Marketing
T: +31885250510
E: mjjm.brouwers@avans.nl

Mustapha Aolad Hadj

Docent-onderzoeker
T: 088 - 525 64 07
E: m.aouladhadj@avans.nl

Natasja Smolders

Senior managementassistent
T: +31885250206
E: new.smolders@avans.nl

Nienke Fabries

Directeur
T: +31885252838
E: nm.fabries@avans.nl

Nina Kramer

Senior onderzoeker
T: 06 – 51433465
E: nm.kramer@avans.nl

Noël Romijn

Onderzoeker
T: +31885259091
E: n.romijn@avans.nl

Nuray Tümer

Projectmedewerker
T: +31885259315
E: n.tumer1@avans.nl

Peter Novitzky

Associate lector Ethiek en Nieuwe Technologieën

E: p.novitzky@avans.nl

Reyhana Stevels

Communicatie en Marketing
T: +31885257350
E: rc.stevels@avans.nl

Rick van der Kleij

Lector Cyberweerbare Organisaties

E: r.vanderkleij1@Avans.nl

Riekje van Albada

Extern kenniskringlid

E: hj.vanalbada@avans.nl

Riet Knaapen

Extern kenniskringlid

E: rietknaapen@kpnmail.nl

Rob Straver

Docent-onderzoeker
T: +31885256859
E: rhg.straver@avans.nl

Robert Knight

Kenniskringlid

Ron Meelen

Lector Robotisering en Sensoring
T: 06 46181608
E: rma.meelen@avans.nl

Rutger van Eijken

Docent-onderzoeker
T: 088 - 5257317
E: rjw.vaneijken@avans.nl

Sanne Verhoeven

Docent-onderzoeker
T: +31885258614
E: s.verhoeven@avans.nl

Steven van den Oord

Extern kenniskringlid
T: 06 - 20 62 47 42
E: s.vandenoord@gmail.com

Suzanne Bouma

Senior onderzoeker
T: 06- 41 49 82 15
E: s.bouma@avans.nl

Suzanne de Winter

Projectmedewerker
T: +31885252808
E: shpm.dewinter@avans.nl

Suzanne Tan

Senior onderzoeker
T: +31885252811
E: so.tan@avans.nl

Sven Janssen

Onderzoeker
T: 088 - 525 58 75
E: sefj.janssen@avans.nl

Sven van den Hurk

Onderzoeker

Terry Akins

Extern kenniskringlid
T: 06 - 31 75 48 53
E: tmakins@avans.nl

Teun van Ruitenburg

Lector Ondermijning
T: +31885255959
E: t.vanruitenburg@avans.nl

Thom Snaphaan

Associate lector Data, Criminaliteit & Veiligheid
T: 088 - 525 02 57
E: tj.snaphaan@avans.nl

Tom Kretschmann

Docent-onderzoeker
T: 088 - 525 8149
E: t.kretschmann@avans.nl

Vera Vermeulen

Extern kenniskringlid

Youssef Azghari

Docent-onderzoeker
T: 088 - 525 88 79
E: y.azghari@avans.nl
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.